Welcome

Image Alt

Дайвінг в Червоному морі

Дайвінг в Червоному морі

За різноманітністю коралів та іншої підводної живності у Червоного моря немає конкурентів. Тисячі людей приїжджають в приморські міста Єгипту, Йорданії, Ізраїлю та інших країн, щоб взяти уроки дайвінгу і досліджувати хоча б невелику частину підводного світу.

Бухта Абу-Дабаб – Марса-Алам, Єгипет

В околицях Марса-Алам відома тим, що в ній живуть гігантські морські черепахи. Занирнув на глибину 5-8 метрів, можна гарантовано погладити по панциру добродушну тварину, заодно зробити кілька знімків. Однак більшість гостей бухти чекають зустрічі не стільки з черепахами, скільки з дюгонів – величезними морськими коровами.

Райський риф – Ейлат, Ізраїль

Підводні багатства – корали всіляких форм і розмірів, а також сотні видів риб, які не бояться підпливати впритул до людей. Заслуговує уваги дайвінг-спот в Ейлаті – затоплений ракетний катер «Сатіль», лежить уздовж берегової лінії і паралельно течією.

Риф Японські сади – Акаба, Йорданія

Цей риф з заростями коралових дерев дійсно схожий на сад. Серед коралів снують зграйки дрібних і середніх риб, можна зустріти морських черепах. При заході в воду велика ймовірність наштовхнутися на червоних морських їжаків, що маскуються під камені.

Заповідник Рас-Мохаммед – Шарм-ель-Шейх, Єгипет

Зграї різнокольорових риб, острови коралових рифів, які виступають над поверхнею моря, мангрові дерева, які ростуть прямо у воді, – лише мала частина того, що можна побачити в цьому заповіднику.

Ель-Фанус – Хургада, Єгипет

Місце навколо рифа Ель-Фанус давно облюбували зграї дельфінів, що припливають сюди відпочивати і грати з малюками. Крім того, тут можна навіть поплавати з афалінами під водою – потрібно тільки звернутися в один з місцевих дайв-центрів, які організовують подібні екскурсії.