Welcome

Image Alt

Іспанія – фейєрверк емоцій

Іспанія – фейєрверк емоцій

Однією з найбільш привабливих країн для туристів є Іспанія. Відпочинок в цій країні припаде до смаку кожному, а емоції від пишноти цієї країни будуть ще довго ятрити душу.

Скарби великого міста Мадрид

На сьогоднішній день Мадрид є палацовою столицею Європи. Нескінченна пишність палацових комплексів, королівських замків і фортець народжує відчуття, ніби знаходишся в казці. Щоб ближче познайомитися з містом, починати бажано з площі Пуерта-дель-Соль. Площа можна назвати серцем міста. На сході від площі лежить Парламент, на заході Королівський палац, на південному заході Плаза-Майор, на південному сході найбільший вокзал Аточа. Мадрид має величезну кількістю музеїв, але найголовнішим є музей Прадо.

Барселона, подорож по Каталонії

В Барселону закохуєшся з першого погляду. Готичний квартал, Саграда Фамілія, Рамблас, Монжуїк, парк Гуель, музеї і багато іншого привертають нескінченний туристичний потік. Барселона є одне суцільне архітектурне диво під відкритим небом, тому не дивно, що в розпал сезону на вулицях міста найчастіше чується не іспанська мова, а захоплені вигуки іноземців.

Коста-Брава або відпочинок на скелястому березі

У французького кордону бере свій початок відомий іспанський курорт Коста-Брава. Затишні готелі, старовинні вулички, приголомшливі пейзажі, золотистий пісок пляжів, смарагдові хвойні дерева, химерні кам’янисті плато, фантастичний ландшафт морського дна все це перетворює курорт в місце, де втілюються мрії. Туристичною столицею і головним тусовочним місцем вважається Ллорет-де-Мар. Особливо місце приваблює молодь своїм достатком нічних клубів з феєричними програмами і лазерними шоу.

У будь-який час і в будь-якій компанії Іспанія зустріне Вас як бажаного гостя і подарує феєрверк найрізноманітніших емоцій.