Welcome

Image Alt

Незвичні готелі світу

Незвичні готелі світу

Все більше готелів намагаються залучити туристів не тільки привабливими спецпропозиціями, але і незвичайним дизайном.

Жодна з 45 кімнат берлінського готелю Propeller Island City Lodge не схожа на іншу. Про це подбав власник готелю – художник Ларс Штросхен. Перша з оформлених їм кімнат нагадує середньовічний місто, де ліжко у вигляді замку стоїть на поле для міні-гольфу. Вартість проживання – від EUR69 до EUR190.

У готелі De Vrouwe Van Stavoren в голландському містечку Ставорен є чотири незвичайних номера в гігантських винних бочках, в кожну з яких раніше містилося близько 19,3 тисяч пляшок вина. Тепер бочки покладені на бік, всередині є по дві вузькі ліжка і ванні кімнати. А перед входом в номери облаштована зона відпочинку під відкритим небом. Вартість проживання в бочках – від EUR70 до EUR130.

На даху готелю Grand Daddy в Кейптауні стоїть цілий трейлерний парк. Трейлери обладнані в комфортабельні номери, присвячені конкретній темі. Номер Джона Леннона і Йоко Оно, пофарбований у білий колір, посередині стоїть величезне ліжко, нагадує про постільний страйк знаменитої пари. Інший номер з казки про трьох ведмедів, з казковою меблями і шпалерами в квіточку. Вартість проживання – від $183 до $310.

Hang Nga Guest House копмлекс у в’єтнамському Далаті, складається з трьох будівель, видовбаних з гігантських пнів. Усередині виникає відчуття, що стіни перетікають в підлогу. Кожен номер присвячений якій-небудь тварині. В одному, можна виявити орла, висиджує гігантське яйце, в іншому – величезних мурашок, а перед чайної кімнатою розмістився жираф. Проживання в цьому пансіоні коштує від $35 до $65.

Підводний мотель Jules ‘Undersea Lodge в Кі-Ларго, Флорида (США) знаходиться на глибині 6,5 метрів у Смарагдової лагуні. Щоб потрапити в номер, необхідний акваланг. У номерах є велике вікно, через яке можна спостерігати за морськими анемонами, барракудами і іншими мешканцями океану. Вартість проживання – від $125 до $350.